Spacery

Pozwól, że zaproszę Cię na kilka spacerów śladami siekierkowskiej historii i tropami zachodzących zmian na tych terenach.  

Chcę pokazać Ci niezwykłe miejsca i podzielić się z Tobą informacjami na ich temat. Informacjami o miejscach, których już nie ma, a były, tętniły życiem i były niemymi świadkami tego jak żyli i co przeżywali mieszkający tu ludzie.

Zapraszam na spacery do miejsc, które nie tylko rozbudząja ciekawość, ale także otwierają wyobraźnię, zachęcają by je poczuć i zrozumieć, nie tylko to co wydarzyło się lata wstecz, ale także to co działo się potem, i później… i co przykrył kurz historii, ale nie zostało zapomniane.

Idąc razem będziemy rozmawiać o tym, co i jak przeobraża się i zmieniało się na przestrzeni lat, z dala – wydawać by się mogło – od głównego nurtu życia stolicy.

Ale czy na pewno z dala?

Dzisiaj już chyba jednak nie, ponieważ z każdym dniem Siekierki nabierają  wielkomiejskiego kolorytu, wplatając, z właściwym sobie wdziękiem, magię atmosfery minionego czasu w swoją dzisiejszą dynamiczną nowoczesność.

Obejdziemy teren całych Siekierek, dookoła, dzieląc naszą wędrówkę na kilka etapów – kilka spacerów.

Zapraszam!